Hakkımızda

Ana amacımız bireysel veya kurumsal müvekkillerimiz adına en hızlı ve etkin çözüm yolunu bulmak.

Biz Kimiz?

Cantaş + Partners Avukatlık Ofisi, ortak çalışma becerilerini birçok projede kanıtlamış avukatlardan oluşmaktadır.

Ofisimiz, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde avukatlık hizmeti vermektedir. Nitelikli ve etkili bir avukatlık hizmeti için çağın gereklerine uygun her türlü gelişim ve değişim içerisinde varlığımızı sürdürüyoruz.

Misyonumuz

Cantaş + Partners Avukatlık Ofisi olarak hukukun her alanında meslek etik ve ahlakına uygun bir şekilde müvekkillerini temsil etme amacındayız. Müvekkil yararı için en üst düzeyde hassasiyet göstererek sonuca ulaşma çabasındayız.

Sosyal Sorumluluk

Hukukun her alanda egemen olduğu bir sosyal düzen için sorumluluk üstlenmekten kaçınmayıp, kâr amacı gütmeyen kuruluşların gereksinim duyduğu hukuki destek için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

Değerlerimiz

Toplumsal birlikteliğimizi derinden etkileyen kadın ve çocuğun maruz kaldığı fiziksel, cinsel ve psikolojik şiddete uğrayan kimselerin, maddi bir beklenti içerisinde olmaksızın yanlarında olmayı da parçası olduğumuz topluma karşı görev bilmekteyiz.

Gizlilik ve Sır Saklama

Bireysel veya kurumsal müvekkillerimiz tarafından hukuk büromuza tevdi edilen sırları saklamak, yargılama süreci ve sonrası için müvekkil bilgi gizliliğini ön planda tutmak, meslek ahlak ve etik kurallarımız bakımından en önemli görevimizdir.

Şeffaflık ve Düzenli Çalışma

Davanın hemen hemen her aşamasında doğabilecek sonuçları ve hukuki görüşümüzü düzenli aralıklarla müvekkillerimizle paylaşmaktan kaçınmıyoruz. Müvekkillerimiz açısından her zaman ulaşılabilir, gerekli her türlü fiziki ve fikri desteğimizle yanlarında olmaya çalışıyoruz.

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Alanında uzman avukatlarımıza probleminizi anlatabilirsiniz.

Ekibimiz, hızlı bir şekilde probleminizle alakalı geri dönüş yapacaktır. Süreci bizimle yönetmek ister misiniz?