Ankara Hukuk Bürosu Nerededir?

Her şehirde adliyelerin yakın olduğu yerlerde hukuk büroları yoğunluk göstermektedir. Fakat gerek ülke genelinde gerekse Ankara avukat sayısının da artmasının etkisiyle hukuk bürolarının yerleşimleri çeşitlilik arz etmiştir. Ankara’nın en bilindik adliyesi olan Sıhhiye Adliyesi civarında Ankara Hukuk Bürosu yoğunluk arz etmektedir. Necatibey Caddesi ve Strazburg Caddesinde oldukça yoğun bir şekilde Ankara Hukuk Bürosuna rastlamak mümkün. Fakat bunlardan bağımsız birçok Hukuk Bürosu da adliyenin konumunu dikkate almayıp farklı konumlarda müvekkillerini beklemektedir.

Balgat Adliyesi Ankara Hukuk Bürosu

Balgat Adliye olarak bilinen Muhsin Yazıcıoğlu caddesinde bulunan adliyede İş Mahkemeleri ve Ticaret Mahkemeleri bulunmaktadır. Bu civarda da adliyeye yakınlığı nedeniyle bulunan birçok hukuk bürosu vardır. Bunlara da Balgat Adliye Ankara Hukuk Bürosu olarak adlandırılmaktadır. Balgat ve Çukurambar civarında bulunan birçok hukuk bürosu vardır.

Çankaya Ankara Hukuk Bürosu

Çankaya bölgesi Ankara’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olmasından kaynaklı çok önemli bir yerdir. Çankaya Ankara Hukuk Bürosu olarak da birçok hukuk bürosu Çankaya bölgesinde hizmet vermektedir.

İcra Müdürlükleri Ankara Hukuk Bürosu

Ankara’da İcra Müdürlükleri diğer adliyelerden bağımsız bir yerde bulunmaktadır. İcra Müdürlükleri çevresinde de Ankara Hukuk Bürosu bulunmaktadır. Ankara’nın Söğütözü mahallesinde bulunmaktadır. Burada birçok yeni plaza birçok Ankara avukat için yerleşim sağlamaktadır.

Pratik Bilgiler: Suç Duyurusu Dilekçe Örneği